Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk Systemowo-Biznesowy (branże deweloperska, dystrybucja)

Warszawa

, teamquest

Analityk Systemowo-Biznesowy (branże deweloperska, dystrybucja)
Warszawa

Opis stanowiska

* analiza wymagań funkcjonalnych i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
* tworzenie projektu rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych,
* realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń
* współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,
* planowanie i koordynowanie zmian w systemach.

Wymagania

* min 3 lata doświadczenia w projektach w roli analityka biznesowo-systemowego,
* doświadczenie w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych,
* znajomości relacyjnych baz danych, notacji UML i BPMN,
* umiejętności projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX
* doświadczenia w integracji systemów informatycznych,
* komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,
* dobrej znajomości języka angielskiego
* znajomości metodyk projektowych/wdrożeniowych (np. Prince2, Agile)
* wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub pokrewnego.

Oferujemy

* udział w ciekawych, prestiżowych projektach dla wiodących klientów,
* profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
* realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
* stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,
* przyjazną atmosferę pracy,
* kontrakt B2B+płatne urlopy,
* konkurencyjne wynagrodzenie.