Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Starszy Projektant Programista Java (Back-end)

Warszawa

, teamquest

Starszy Projektant Programista Java (Back-end)
Warszawa

Opis stanowiska

* projektowanie i implementacja back-end'u aplikacji,
* efektywne wytwarzanie oprogramowania,
* praca w 8-osobowym zespole scrum'owym,
* dbanie o wysoką jakość kodu,

Wymagania

* co najmniej 4-letnie, ugruntowane doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka programowania Java,
* znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
* praktyczną znajomość baz NoSQL (MongoDB lub inna),
* umiejętność projektowania i pisania kodu źródłowego systemu istniejącego lub tworzonego od podstaw,
* umiejętność pisania testów jednostkowych (pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi),
* praktyczna znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,
* znajomość narzędzia Git,
* biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.
* doświadczenie w Groovy
* doświadczenie w mikroserwisach, z użyciem: Spring Boot, Spring Cloud

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie,
* udział w realizacji ambitnych projektów na skalę krajową,
* prywatna opieka medyczna i karta Multisport przy umowie o pracę
* płatny urlop przy B2B