Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Administrator Baz Danych MS SQL

Warszawa

, teamquest

Administrator Baz Danych MS SQL
Warszawa

Opis stanowiska

* administrację baz danych,
* wykonywanie kopii, sprawdzanie poprawności wykonania kopii, odtwarzanie baz danych z kopii,
* klonowanie baz danych, anonimizację baz danych, sprawdzanie spójności danych,
* wgrywanie aktualizacji, poprawek, podnoszenie wersji silnika bazy danych, migrację danych,
* strojenie i wsparcie administratorów systemów informatycznych,
* nadzór i opiekę techniczną nad systemami informatycznymi,
* utrzymanie i aktualizację dokumentacji technicznej systemów,
* szczególną ochronę przetwarzanych danych przed niepowołanym dostępem.

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Doświadczenie w zarządzaniu MS SQL Server;
* Znajomość produktów i technologii Microsoft:
* Windows Server,
* Hyper-V,
* Active Directory,
* Failover Clustering,
* ADFS + Web Application Proxy,
* Windows Storage Spaces (rozwiązania Scale-Out File Server);
* Doświadczenie w konfiguracji sieci LAN;
* Sprzętowych składników infrastruktury informatycznej:
* Serwery x86 (Dell),
* Macierze dyskowe FC/iSCSI,
* Sieci Ethernet,
* Urządzeń brzegowych - router/firewall;
* Urządzeń archiwizacji danych;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się angielskojęzycznymi aplikacjami oraz dokumentacją.

Oferujemy

* Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
* Dużą samodzielność i niezależność;
* Pakiet medyczny;
* Zajęcia z j. angielskiego;
* Pakiet sportowy;