Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Altlußheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kierowca kat. C+E

Altlußheim

, GMC Bueroservice GmbH

Kierowca kat. C+E
Altlußheim

Opis stanowiska

GMC Bueroservice GmbH świadczy usługi z zakresu pracy tymczasowej na terenie Niemiec i Austrii. Posiadamy głównie oferty pracy w branży medycznej, produkcyjnej, budowlanej, logistycznej oraz w przemyśle ciężkim. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy Zachodnie, Altlussheim

Wymagania

dobra znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
 doświadczenie na trasach międzynarodowych
 kurs na przewóz rzeczy
 karta kierowcy
uprawnienia do obsługi wózków widłowych czołowych i doświadczenie w tym zakresie
 odpowiedzialność
 motywacja do pracy

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę.
- pracę zmianową od poniedziałku do piątku (możliwość pracy również w soboty)
- zakwaterowanie i ubezpieczenie.
- odzież roboczą i narzędzia do pracy.
- pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku polskim i niemieckim przez portal.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

GMC Bueroservice GmbH