Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Specjalista ds. Rekrutacji
Bytom

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Kolonia Klepaczka k. Częstochowy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należą:
• Aktywne poszukiwanie, dobór i selekcja pracowników w procesie
rekrutacji zgodnie z polityką firmy.
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych.
• Realizacja strategii polityki personalnej wspomagającej cele biznesowe firmy.
• Dbałość o wizerunek firmy w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.
• Bieżące raportowanie do Dyrektora wyników rekrutacyjnych.

Wymagania

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i osiąganiu celów
  • Dynamizm i entuzjazm w działaniu
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Znajomość mediów społecznościowych
  • Mile widziane doświadczenie  w obszarach związanych ze sprzedażą
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej i zarzadzanie czasem pracy
  • poziom wykształcenia: wyższe
  • znajomość języków angielski (czeski będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Pełna samodzielność w działaniu
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowa o pracę
  • Wysokie zarobki 5100 + premia
  • Narzędzia biznesowe samochód ,laptop, telefon
  • Pakiet benefitów: karta OK. SYTSM, prywatne ubezpieczenie medyczne Allianz
  • Praca w siedzibie oraz terenie (około 3 dni w terenie w promieniu 100 km od siedziby )