Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Specjalista ds logistyki i zamówień

Krosno

, Merkruy Market Spółka z ograniczoną odpoowedzialnością sp..k

Specjalista ds logistyki i zamówień
Krosno

Opis stanowiska

-efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu,
-nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
-odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce -monitorowanie statusu zamówień towarowych
-nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów

Wymagania

Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci), wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy