Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Poszukujemy hydraulików do pracy w Niemczech

Niemcy

, Zeitmann

Poszukujemy hydraulików do pracy w Niemczech
Niemcy

Opis stanowiska

Odpowiadając na duże zapotrzebowaniem na fachowców rozpoczynamy drugą edycję kursu języka niemieckiego dla hydraulików. Od roku 2013 udało nam się skutecznie nauczyć komunikować się w języku niemieckim ponad 200 fachowców. Wraz z naszym klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik (z kursem niemieckiego)

Gdzie i kiedy:
- Zatrudnienie od września 2015,
- Rozpoczęcie kursu językowego w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie: Lipiec 2015,
- Ilość osób w grupie: 8.

Wymagania

Szukamy osób z:
- Wykształceniem zawodowe o profilu budowlanym,
- Doświadczeniem w pracy na stanowisku montera instalacji hydraulicznych minimum 1 rok,
- Zaangażowanie i chęcią do nauki języka niemieckiego,
- Własny samochodem którym będą mogły wyjechać do Niemiec,
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Oferujemy

Co oferujemy:
- Intensywny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku hydraulika,
- Pełną informację o oferowanym stanowisku pracy,
- Gwarancję pracy po ukończeniu kursu,
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, chcesz odbyć kurs języka niemieckiego i rozpocząć pracę w Niemczech zgłoś się do nas!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną poprzez portal (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.