Branża

  • Dzieci / Przedszkola

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Nauczyciel anglojęzyczny w przedszkolu/żłobku

Opis działalności firmy

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. to operator świadczący usługi w zakresie prowadzenia unikatowych dwujęzycznych placówek edukacyjnych. Nasze Placówki prowadzimy w Warszawie, Łodzi i Ostrowii Mazowieckiej.

Nauczyciel anglojęzyczny w przedszkolu/żłobku
Kraków

Opis stanowiska

  •        prowadzenie zajęć zgodnie z autorskim programem nauczania języka angielskiego
  •        przygotowywanie planów pracy i scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych
  •        opieka nad grupą wspólnie z nauczycielem polskojęzycznym
  •        realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
  •        współpraca z rodzicami poprzez: udział w zebraniach z rodzicami, udział w spotkaniach indywidualnych, organizowanie zajęć otwartych

Wymagania

  •        wykształcenie kierunkowe pedagogiczne (opcjonalnie w trakcie studiów)
  •        uprawnienia do nauczania języka angielskiego
  •        wysokie kompetencje interpersonalne
  •        nauczanie dzieci z pasją
  •        energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  •        pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
  •        szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  •        stabilną formę zatrudnienia
  •        atrakcyjne wynagrodzenie