Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku spawacz/monter

Cała Polska

, B&S Sp. z o.o.

spawacz/monter
Cała Polska

Opis stanowiska

Firma B&S Sp. z o.o. poszukuje pracowników do składania i sczepiania zbrojeń. Praca polega na montażu i składaniu prętów stalowych na podstawie rysunku technicznego oraz na ustawianiu prętów i przygotowywaniu ich do mocowania.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność półautomatycznego zgrzewania punktowego / doświadczenie przy spawaniu;
- umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
- dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy;
- mile widziana możliwość wyjazdu samochodem (wypłacany ryczałt na paliwo);
- mile widziane uprawnienia VCA.

Oferujemy

Oferujemy:
- długoterminowe kontrakty;
- legalne zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy w oparciu o holenderską, długoterminową umowę o pracę;
- pensje wypłacane tygodniowo w każdą środę;
- zarobki w euro + 50-tki, 100-tki;
- urlop wypoczynkowy płatny w euro;
- podatek dochodowy płacony w Holandii;
- pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS-ie;
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem;
- inne dodatki zgodnie z legislacją holenderską.

więcej informacji pod nr tel 664768947 lub 575567133