Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku operator maszyn CNC

Cała Polska

, B&S Sp. z o.o.

operator maszyn CNC
Cała Polska

Opis stanowiska

Firma B&S Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator maszyn CNC. Miejsce pracy Bydgoszcz.

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość oprogramowania:  Mazatrol

- doświadczenie minimum 0,5 roku

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- odzież roboczą,
- możliwość zakwaterowania.

więcej informacji pod nr tel 664768947 lub 575567133