Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praca w branży odszkodowawczej

Bielsko-Biała

, Votum S.A.

Praca w branży odszkodowawczej

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:
VOTUM S.A. jest największą firmą odszkodowawczą w Europie Środkowo- Wschodniej.
W 2010 roku debiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, stając się jedną z najlepiej postrzeganych spółek pod kątem inwestycji.
Jesteśmy spółką z jasno określoną wizją funkcjonowania, budowania rynku oraz rozwoju na arenie międzynarodowej. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy najbardziej adekwatnych rozwiązań. Naszym Klientom oferujemy najlepsze na rynku, sprawdzone i wszechstronne rozwiązania.
W odpowiedzi na stale rosnącą się przewagę VOTUM S.A na rynku Europejskim oraz krajowym, a także budowanie nowych obszarów sprzedaży, poszukujemy kandydata na stanowisko:
AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

Zadania:
• doradztwo - pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy oraz w rolnictwie w uzyskaniu odszkodowania,
• utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami z grupy B2B/B2C,
• zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi,
• współpraca z lokalnymi organizacjami i stowarzyszeniami mająca na celu promocję misji firmy, jej produktów oraz dotarcie do dużej liczby potencjalnych Klientów,
• poszukiwanie nowy grup docelowych Klientów

Wymagania

• doświadczenia w sprzedaży,
• umiejętności budowania relacji z Klientem również poprzez kontakt telefoniczny,
• łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych - empatia
• zdyscyplinowania oraz efektywnej organizacji pracy,
• zaangażowanie i rzetelność w stosunku do powierzonych zadań,
• wysoka kultura osobista i zawodowa,
• prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

• możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej oraz stabilnej finansowo instytucji
• unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
• skuteczny system szkoleń,
• nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy,
• Indywidualna ścieżka kariery
• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.