Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Jelenia Góra
    (58-500)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Jelenia Góra

, DUON Sprzedaż Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

DUON - Najprężniej rozwijająca się spółka oraz niezależny sprzedawca energii elektrycznej i gazu
ziemnego działający na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na:

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie.
• Realizacja własnych celów sprzedażowych.
• Negocjowanie i zawieranie umów handlowych oraz koordynacja ich realizacji.
• Raportowanie wyników oraz działań konkurencji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• aktywnego pozyskiwania oraz sprzedaży energii elektrycznej do Klientów Biznesowych,
• umiejętności współpracy z Klientem,
• umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy, systematyczności, rzetelności,
• ambicji i dynamiki w działaniu,
• dużej zdolności interpretacji danych, trafności wniosków z nich wynikających. • min 2 lata doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy w sprzedaży bezpośredniej,
• min. 1 rok doświadczenia w terenie, a także w akwizycji,
• min. 1 rok doświadczenia w systemie prowizyjnym,
• prawo jazdy kat. B. (mile widziane).

Mile widziane:
• Wiedza na temat funkcjonowania rynku energii elektrycznej i/lub gazu

Oferujemy

• Umowę o współpracy (działalność gospodarcza), lub umowa cywilno-prawna.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy.
• podstawowe wynagrodzenie za pracę.
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Szkolenia produktowe i narzędzia pracy.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

W przypadku zainteresowania prosimy przesłać CV oraz list motywacyjny przez portal z dopiskiem: PH/miejscowość

Prosimy pliki z ww. dokumentami nazywać swoim nazwiskiem np.:
Imię_Nazwisko_CV.pdf oraz Imię_Nazwisko_LM.pdf

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.