Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana - Katowice

Katowice

, Dyna Consulting

Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się wypożyczaniem sprzętu budowlanego oraz rusztowań – poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Budowanie wizerunku marki na polskim rynku
Pozyskanie nowych odbiorców
Monitorowanie i analiza danych rynkowych
Obsługa rynku budowlanego na terenie województwa śląskiego
Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych
Dbanie o najwyższe standardy obsługi i realizacji zleceń
Monitorowanie realizacji zamówień
Negocjowanie warunków handlowych

Wymagania

Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami
Znajomość rynku budowlanego i developerskiego
Rozwinięte kompetencje komunikacyjne i sprzedażowe
Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
Entuzjazm, optymizm i zaangażowanie
Otwartość i kreatywność
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełne wyzwań zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
Nawiązanie wielu ciekawych kontaktów w Polsce i za granicą
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Kraj:
Polska

Miasto:
Katowice

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez portal.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.