Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • różne miejsca
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku MALARZ BUDOWLANY

MALARZ BUDOWLANY
różne miejsca

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Miejsce pracy: Holandia, różne miasta

Obowiązki:

  •          Prace malarskie i tapetowanie pomieszczeń
  •          Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie
  •          Ocieplanie budynków
  •          Mile widziane inne umiejętności w zakresie prac budowlanych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako malarz proszkowy min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub niderlandzkiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

Oferujemy

  •          Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6 msc. okresem próbnym
  •          Wynagrodzenie: 2000 euro netto/etat
  •          Zatrudnienie na pełny etat
  •          Nadgodziny płatne dodatkowo
  •          Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  •          BEZPŁATNE zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
  •          Płatny urlop
  •          Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Holandii
  •          Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

malarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719

E.Mail:rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowejwww.koncepcja.eu