Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Grodzisk Wielkopolski
    (62-059)

Praca na stanowisku Operator Linii Produkcyjnej/operator wózka widłowego

Grodzisk Wielkopolski

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Operator Linii Produkcyjnej/operator wózka widłowego

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy wody źródlanej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej/operator wózka widłowego

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należą:

  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami HACCP
  • Rotacyjne wykonywanie zadań na stanowisku pracy – obsługa linii produkcyjnej
  • Wykonywanie prac w punkcie przeładunku
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych
  • Kontrolowanie jakości produktu i surowców wykorzystanych w produkcji
  • Wykonywanie prac załadunkowo-przeładunkowych z wykorzystaniem wózka widłowego
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Zbieranie danych do tworzenia raportów produkcyjnych

Wymagania

  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Uprawnienia na wózek widłowy i wymianę butli gazowych - warunek konieczny
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dobrą atmosferę w Zespole
  • Pracę w systemie III zmianowym
  • Pakiet wodny