Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Lipsk
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Regipsiarz

Opis działalności firmy

Pośrednictwo pracy

Regipsiarz
Lipsk

Opis stanowiska

Praca n dużych budowach obiektów użytecznośći publicznej   związana głównie z zabudową instalacji technicznych.

Jeżeli zaplikujesz bedziesz wykonywał:

  • montaż profili pod regipsy
  • montaż regipsów
  • spachlowanie i białkowanie

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka  niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w branży wykończeniowej przy pracach zwiążnych z montażem płyt GK
  • zangażównie i sumienność
  • Własny środek transportu oraz narzędzia pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach polskich
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 13 euro / h
  • czas pracy 8 -11 godzin dziennie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Polsce
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • dopłaty do przejazdów do miejsca pracy i z powrotem
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie miejscowego rezydenta w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski ( do indywidualnego ustalenia )