Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK PRZEMYSŁOWY

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK PRZEMYSŁOWY
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń przemysłowych
  • Utrzymanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Ewentualny demontaż, konserwacja i serwis, ponowny montaż wg. planów
  • Usuwanie bieżących usterek np. wymiana łożysk, pasów, łańcuchów, silników, wymiana przemienników napięcia, naprawa elektryki
  • Inne obowiązki zgodne ze stanowiskiem pracy
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje zagraniczne ( Holandia i Belgia)

Wymagania

  •    Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne – mechanik, elektromechanik, mechatronik  maszyn
  •    Znajomości specyfiki budowy maszyn i urządzeń
  •    Znajomość mechaniki, elektryki,  pneumatyki
  •    Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  •    Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  •    Rzetelność, sumienność, dokładność
  •    Mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności jak np. uprawnienia SEP, umiejętność spawania, frezowania, toczenia

Oferujemy

  •          Umowę o pracę
  •          Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  •          Płatny urlop
  •          Bardzo przyjazną atmosferę pracy w małej firmie obsługującej kontrahentów zagranicznych
  •          Możliwość rozwoju oraz szkoleń
  •          W przypadku wyjazdów w delegacje Pracodawca oferuje samochód służbowy
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Wyjazdy służbowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wynagrodzenie za wyjazdy w delegacje zagraniczne