Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Troisdorf
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Elektryk/elektromonter z j. niemieckim

Troisdorf

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Elektryk/elektromonter z j. niemieckim
Troisdorf

Opis stanowiska

Prace elektryczne/montażowe na różnych obiektach

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk

- uprawnienia SEP

- mile widziane doświadczenie na niemieckich projektach

- prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki od 12 euro netto/h

- bezpłatne zakwaterowanie

- umowa na niemieckich warunkach

- bezpłatne dojazdy