Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • stuttart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Spawacz

Spawacz
Cała Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

Zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych uprawnień i doświadczenia np:

  • Prace montersko – ślusarskie
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Ewentualnie naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych
  • W przypadku umiejętności spawania drobne prace spawalnicze

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 2200 Euro netto miesięcznie /etat plus nadgodziny z możliwością negocjacji
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, darmowe
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec