Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Operator Wózka Widłowego Tychy

Tychy

, SEITO Polska Sp. z o.o.

Operator Wózka Widłowego Tychy
Tychy

Opis stanowiska

SEITO Polska Sp. z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych, zatrudni:

Operatora wózków widłowych

Opis stanowiska:
- odbiór wyrobów z produkcji,
- logistyczna obsługa maszyn,
- kontrola jakości przyjmowanego wyrobu na magazyn,
- prace w gospodarce paletowej,
- lokowanie wyrobu na magazynie,
- załadunek samochodów.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie,
- minimum 6 miesięcy doświadczenia pracy na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
- niezbędne: dokładność, operatywność, rozwaga, umiejętność rozumienia przekazywanych informacji, dobra organizacja pracy,
- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych elektrycznych i spalinowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy w stresie,
- dbałość o powierzony sprzęt,
- dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy

- stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę zlecenie, z możliwością przekształcenia w umowę o pracę w dalszym etapie współpracy,
- bezpieczne środowisko pracy,
- pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.