Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Magazynier

Gliwice

, STAFFLINE

Magazynier
Gliwice

Opis stanowiska

Magazynier
Miejsce pracy: Gliwice
Oferta Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska:
- Kompletacja towaru
- Prace magazynowe

Wymagania

- Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- badania psychotechniczne
- książeczka Sanitarno – Epidemiologiczna
- dyspozycyjność (praca na zmiany)
- oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn

Oferujemy

- długookresowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
- wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł za godzinę)
- Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

Nr certyfikatu Agencji Pracy Tymczasowej: 10006