Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Główna księgowa/księgowy

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Główna księgowa/księgowy
Wrocław

Opis stanowiska

  • tworzenie oraz realizacja polityki rachunkowości, sprawozdawczości oraz strategii biznesowej dla spółek firmy
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów oraz analiz
  • sporządzanie okresowych rozliczeń podatkowych, składanie deklaracji VAT oraz CIT
  • zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości
  • kontrola realizacji budżetów, weryfikacja dokumentów księgowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i archiwizacją dokumentacji
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Banki)

Wymagania

• wykształcenie o specjalności rachunkowość lub finanse,
• min. 2 lata doświadczenie jako główny księgowy
• bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i prawa pracy,
• dobra znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość programu Optima),
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w rozwijającej się firmie,
• dużą samodzielność w działaniu,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• stałe godziny pracy,