Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Gdańsk

, Transcom WorldWide Poland

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

Telefoniczne udzielanie informacji na zapytania klientów
Wprowadzanie danych do systemu
Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Zanim podejmiesz u nas zatrudnienie odbędziesz (w pełni płatne) szkolenie wstępne, które ma na celu kompleksowo przygotować Cię do pracy.

Oferujemy

możliwość pracy w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku (7-24),
pensję składającej się z części podstawowej oraz premii,
profesjonalne szkolenia oraz niezbędne do pracy narzędzia,
konkursy z nagrodami rzeczowymi oraz wyjścia integracyjne dla naszych pracowników
pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do Multisport) + zniżki dla naszych pracowników u naszych partnerów (m.in. escape room, kawiarnie, bilard, kręgle)