Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Krawcowa / Krawiec

Sopot

, STUDIO761

Krawcowa / Krawiec
Sopot

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Rzemieślnik tworzący niestandardowe zamówienia, wspierający mistrza pracowni.

Obowiązki:

Tworzenie bieżących zamówień
Obsługa klienta (w tym pobór miar)
Naprawa i poprawy odzieży
Obsługa pracowni (zgłaszanie potrzeb na materiały, akcesoria i wyposażenie)

Wymagania

Doświadczenie praktyczne w zawodzie
Dbałość o detale i precyzję
Podstawowe umiejętności kroju i konstrukcji szablonów
Umiejętności szycia na maszynach krawieckich oraz ręcznie
Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut
Wykształcenie kierunkowe jako duży atut

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Zniżka pracownicza na wszystkie produkty i usługi spółki
Praca w centrum Sopotu z łatwą komunikacją
Parking dla samochodów i rowerów