Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Koordynator CNOiUM

Gdańsk

, Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych

Koordynator CNOiUM
Gdańsk

Opis stanowiska

marketing usług,
rekrutacja Partnerów,
organizacja szkoleń i konferencji,
nawiązywanie kontaktu z podmiotami udzielającymi świadczeń medycznych,
opracowywanie i wdrażanie strategii promocyjno-marketingowej,
administracja strony internetowej,
przygotowanie prezentacji multimedialnych, ulotek, folderów, narzędzi promocyjno-marketingowych,
rozpoznawanie i przewidywanie trendów na rynku oraz działań konkurencji,
sukcesywne przeprowadzanie badań potrzeb i oczekiwań Klienta.

Wymagania

wykształcenie wyższe (marketing usług, prawo, medycyna, ubezpieczenia),
wiedza o opiniowaniu medycznym (standardy ZUS, ICF, inne),
doskonałe relacje z podmiotami udzielającymi świadczeń medycznych (lekarze, psycholodzy, podmioty lecznicze),
bardzo dobra obsługa komputera (MS Office),
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność koncentracji i analitycznego myślenia,
kreatywność i zaangażowanie,
doświadczenie w marketingu usług,
aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

korzystny system wynagrodzeń,
możliwości rozwoju zawodowego.

Informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Informacje o firmie
Kompleksowa obsługa prawno-medyczna osób poszkodowanych w wypadkach.

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych świadczy wraz z zespołem Partnerów profesjonalne usługi z zakresu opiniowania i orzecznictwa. Opinie medyczne są istotnym narzędziem w ocenie skutków zdrowotnych wypadków i innych zdarzeń powodujących rozstrój zdrowia.

Opinie medyczne są wykorzystywane w działaniach przed zakładami ubezpieczeń czy też sądami.