Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Kierowca Taxi - Samochód Firmowy

Gdynia

, S-Taxi Corporation

Kierowca Taxi - Samochód Firmowy
Gdynia

Opis stanowiska

obsługę klientów wg standardów panujących w firmie,
dbanie o czystość powierzonego samochodu.

Wymagania

prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym,
punktualność,
wysoka kultura osobista i prezencja,
komunikatywność,
umiejętność pracy w zespole,
zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy

darmowe szkolenie wprowadzające do pracy oraz pomoc na każdym etapie pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w systemie zmianowym,
ciekawą, pełną wyzwań pracę,
wynagrodzenie wypłacane codziennie lub raz w miesiącu,
samochód, telefon oraz inne niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.
SYSTEM PRACY :
12/12
24/24 z 4h przerwą
24/48

UMOWA ZLECENIE:
50% utargu dla firmy, pozostała część z 50% procent po zatankowaniu dla kierowcy.
UMOWA WSPÓŁPRACE - własna działalność
40% utargu dla firmy, pozostała część z 60% procent po zatankowaniu dla kierowcy.

Praca w całym Trójmieście, posiadamy bazę zmianową pojazdów w Gdyni lub Gdańsku.

Zapraszamy do współpracy doświadczonych kierowców - posiadamy wszystkie uprawnienia, licencje taxi - oferujemy spokojną i ciekawą pracę!