Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Gdańsk

, Przedszkole

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Gdańsk

Opis stanowiska

Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo- edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym (grupa 25- osób, 2 nauczycieli),
Dbanie o dobry kontakt z rodzicami,
Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych.

Wymagania

wykształcenia wyższego, pedagogicznego,
dyspozycyjności (40 godzin tygodniowo),
istotne cechy kandydata: uczciwość, cierpliwość, kreatywność, zaangażowanie w wyonywaną pracę, ciepły i serdeczny stosunek do dzieci, opiekuńczość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz odatkowe umiejętności.

Oferujemy

pracę w miłym zespole,
umowę o pracę,
pracę w nowoczesnym otoczeniu,
możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego.