Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Chwaszczyno
    (80-209)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zaopatrzenia

Chwaszczyno

, P.H. Kropidłowski

Specjalista ds. zaopatrzenia
Chwaszczyno

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych produktów wyposażenia wnętrz.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Chwaszczyno

Opis stanowiska:

realizacja procesu zakupów artykułów wyposażenia wnętrz u dostawców krajowych i zagranicznych
analiza i porównywanie otrzymanych ofert
prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, dotyczących cen oraz transportu towaru
monitorowanie statusu składanych zamówień, koordynowanie dostaw

Wymagania

wykształcenie wyższe
dobra znajomość języka angielskiego , zarówno w mowie, jak i w piśmie
prawo jazdy kat. B
praktyczna znajomość obsługi komputera
umiejętność sprawnego komunikowania się i prowadzenia negocjacji
umiejętność pracy w zespole
samodzielność w działaniu

Mile widziane:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
znajomość obsługi programu Symfonia

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie