Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. marketingu i social media

Gdańsk

, Tekton Capital Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu i social media
Gdańsk

Opis stanowiska

Moderacja profili w mediach społecznościowych i witrynach internetowych z tworzeniem treści i grafik,
raportowanie działań social media i efektywności ofert/konwersji,
tworzenie i edytowanie treści publikowanych w poszczególnych kanałach,
współpraca w zakresie tworzenia strategii marketingowych.

Wymagania

Znajomości działania paneli administracyjnych i analitycznych dla poszczególnych platform mediów, społecznościowych (m.in. Facebook Insights) oraz MS Office – szczególnie Excel,
znajomości Business Managera (co, gdzie, kiedy i dlaczego),
umiejętności korzystania z Google Analytics i wykorzystywania danych analitycznych do optymalizacji konwersji,
umiejętności analitycznych do badania efektywności i wyciągania wniosków,
sprawnego posługiwania się słowem pisanym i podstawowych programów graficznych jak Canva,
poczucia estetyki w projektowaniu wizualnym reklam,
samodzielności i kreatywności.

Mile widziane będzie:
Znajomość branży nieruchomości i/lub finansowej będzie bardzo dużym atutem.

Oferujemy

Negocjowane wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia,
pracę z doświadczonymi specjalistami przy świetnych projektach,
możliwość rozwoju – będziesz uczestniczyć w szkoleniach z zakresu marketingu i social media,
będziesz pracować z takimi narzędziami jak: Business Manager czy Google Analytics, WordPress i wiele innych CRM’ów,
zyskasz możliwość rozwoju zawodowego/awansu i realizowania własnych pomysłów.