Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant Infolinii Medycznej

Gdańsk

, PZU Zdrowie

Konsultant Infolinii Medycznej
Gdańsk

Opis stanowiska

Praca w naszym Centrum polega na:

Odbieraniu połączeń od klientów, którzy mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać. Umawiamy wizyty lekarskie, również specjalistyczne, badania laboratoryjne i diagnostyczne. Codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania, nowi pacjenci potrzebujący Twojej pomocy. W trakcie pracy oferujemy szkolenia pozwalające stale doskonalić Twoje umiejętności i podnosić wiedzę z zakresu obsługi opieki medycznej :).

Wymagania

Osoba której poszukujemy do naszego zespołu jest:

Komunikatywna, lubi kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązuje;
Odpowiedzialna, sumienna, pełna empatii;
Chce nabyć lub rozwinąć kompetencje związane z obsługą klienta;
Lubi pracę w zespole, ale też potrafi wykazać się samodzielnością;
Nie musisz mieć doświadczenia!
Jeśli nie masz doświadczenia w rejestracji medycznej lub pracy na infolinii – nic nie szkodzi!
Zanim rozpoczniesz pracę, odbędziesz szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do wykonywania obowiązków. Pamiętaj, w trakcie szkolenia już jesteś naszym pracownikiem!

Oferujemy

Co oferujemy w zamian:

Profesjonalny cykl szkoleniowy przed przystąpieniem do pracy;
Różne formy współpracy, w zależności od Twojego doświadczenia i preferencji;
Elastyczny grafik (zmiany poranne/popołudniowe/nocne) dostosowany do Twoich potrzeb;
Możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego;
Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na produkty grupy PZU i partnerów);
Owocowe w pracy:
Kawa, herbata, mleko, cukier - wszystko mamy w biurze;
Detox! – pokój relaksu, a w nim xbox, piłkarzyki, prasa, atmosfera pozwalająca odpocząć.