Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Personalnych

Dąbrowa Górnicza

, Talent Partners

Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska

• wsparcie kadry menadżerskiej w obszarze procesów personalnych (rozwój pracowników, rekrutacje, zarządzanie talentami, oceny okresowe),
• przygotowywanie raportów dotyczących procesów personalnych,
• wspieranie procesu adaptacji nowych pracowników,
• planowanie i koordynowanie szkoleń oraz rozwoju zawodowego pracowników,
• nadzór nad dokumentacją pracowniczą oraz obsługa ZFŚS,
• planowanie i organizowanie wydarzeń firmowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi),
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziele HR),
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
• znajomość programów pakietu MS Office (m.in. Excel, Power Point),
• komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenie.

Mile widziane:
• znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień z obszaru WCM.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• pracę w międzynarodowym środowisku,
• szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.