Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych

Gliwice

, Talent Partners

Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych
Gliwice

Opis stanowiska

• koordynowanie sprzedaży produktów prawnych oraz ich sprzedaż,
• nadzór nad zespołem sprzedażowym,
• wsparcie parterów firmy,
• udział we wdrożeniach nowych produktów,
• realizacja założonych celów,
• wsparcie z obszaru produktu dla parterów zewnętrznych oraz franczyzobiorców,
• przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników oraz parterów.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
• umiejętność zarządzaniu zespołem,
• doświadczenie w sektorze prawnym bądź finansowym (mile widziana wiedza z obszaru upadłości),
• umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów,
• umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
• dobra organizacja pracy,
• komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
• niezbędne narzędzia pracy oraz comiesięczny Chill Day.