Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Doradca ds. ubezpieczeń i finansów

Bytom

, Ubezpieczenia

Doradca ds. ubezpieczeń i finansów
Bytom

Opis stanowiska

Szukam właśnie takiej osoby jak Ty, jeśli:

- jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi
- wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu
- jesteś osobą etyczną
- potrafisz uważnie słuchać
- jesteś pozytywnie nastawiony do świata i ludzi.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- nieustannego rozwoju kompetencji oraz umiejętności sprzedażowych (szkolenia zapewnia firma)
- sprzedaży produktów firmy
- obsługi klientów wg naszych standardów
- dużego zaangażowania, inicjatywy i pozytywnej energii
- wykształcenia min. średniego

Oferujemy

Dołączając do nas otrzymujesz:

- stałe wysokie wynagrodzenie + prowizje + premie
- prywatną opiekę zdrowotną
- ubezpieczenie grupowe
- kartę multisport
- profesjonalny system szkoleń i warsztatów
- opiekę Menadżera ds. Sprzedaży
- jasną i przejrzystą ścieżkę kariery
- wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów
- nieformalna atmosfera
- brak górnej granicy zarobków