Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Praca na stanowisku Administrator Nieruchomości

Jaworzno

, Talent Partners

Administrator Nieruchomości
Jaworzno

Opis stanowiska

• prowadzenie spraw o charakterze technicznym i inwestycyjnym związanym z zarządzaniem, administrowaniem budynkami mieszkalnymi oraz innymi nieruchomościami,
• kontrola nad pracami budowlanymi i ich odbiór,
• utrzymanie w sprawności instalacji technicznej budynków,
• usuwanie bieżących problemów technicznych,
• nadzór nad wykonywaniem prac budowlanych i instalacyjnych,
• archiwizowanie dokumentów, oraz prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych.
• współpraca z działem prawnym, technicznym, z księgowością, oraz administracją.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• uprawnienia budowlane - warunek konieczny,
• znajomość prawa budowlanego,
• mile widziane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami lub budowlanej,
• umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie oraz unormowany czas pracy,
• narzędzia pracy: laptop, telefon,
• pakiet szkoleń,
• pracę w atmosferze współpracy w dobrze zorganizowanym zespole.