Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku SPRZEDAWCA

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

SPRZEDAWCA
Bełchatów

Opis stanowiska

SPRZEDAWCA

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPRZEDAWCA

Nr ref.: SPRZEDAWCA/2019
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
- Obsługa klienta.
- Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz pakowanie do wysyłki.
- Utrzymywanie porządku w sklepie.
- Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów oraz sprzętu wymagającego serwisowania.
- Prace związane z laminowaniem, bindowaniem kserowaniem dokumentów dla klientów.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie średnie.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność obsługi komputera.
- Wysoka kultura osobista.
- Umiejętność nawiązywania kontaktów.
- Komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu.
- Możliwość pracy w nadgodzinach.
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w nadgodzinach.
- Współpracę z młodym, dynamicznym zespołem.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: recepcja@select-hr.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie  przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych;
2) administrator nie ma  obowiązku powoływania inspektora danych osobowych;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
4) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z  Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
5) posiada Pani/Pan prawo do:
• żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.
8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.