Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Mińsk Mazowiecki
    (05-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. organizacji usług gastronomicznych

Mińsk Mazowiecki

, Ekwos

Specjalista ds. organizacji usług gastronomicznych

Opis stanowiska

opis stanowiska:
- Specjalista ds. organizacji usług gastronomicznych dopasowuje program usług do potrzeb klienta a następnie organizuje i dba o wysoki poziom realizacji usługi.

Wymagania

- osoba na stanowisku Specjalisty powinna wykazać się doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (co najmniej 3 lata)
- zaangażowaniem, chęcią do pracy
- dyspozycyjnością
- uczciwością i lojalnością.

Oferujemy

- pracę w firmie o istniejącej na rynku od 12 lat
- ciepły posiłek w ciągu dnia
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę EKWOS Piotr Parasiewicz z siedzibą w Grębiszewie, ul. Rozwojowa 79, danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".