Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Associate Product Manager

Bielsko-Biała

, Sel-work

Associate Product Manager

Opis stanowiska

- negocjowanie rozwiązań w obrębie designu we współpracy z działami UX oraz programowania,
- angażowanie się w procesy adopcji klientów,
- napędzanie priorytetyzacji,
- bycie Product Ownerem dla co najmniej jednego zespołu deweloperskiego,
- współpraca na co dzień z zespołami w San Francisco,
- 2-3 tygodnie na kwartał spędzanie w podróży zagranicznej.

Wymagania

- doświadczenie w obrębie zarządzania produktem lub analityki biznesowej,
- doświadczenie z rozwiązaniami SaaS,
- doświadczenie w ujmowaniu oraz dokumentacji wymagań produktowych,
- wcześniejsza praktyka w pracy w środowisku zwinnym,
- bycie Product Ownerem w zespołach w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

Benefity:
FitProfit, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, szkolenia, wyjazdy na konferencje, liga urban terror.