Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy

Lublin

, El-Tax

Księgowa/Księgowy
Lublin

Opis stanowiska

- Prowadzenie KH pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
- nadzór nad pełną dokumentacją
- prowadzenie dokumentacji podatkowej
-wsparcie w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania

Bardzo istotne:
- Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość i skrupulatność
- znajomość ustawy o rachunkowości
- min 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego

Mile widziane:
- znajomość przypisów podatkowych
- podstawy obsługi programu Comarch Optima
- znajomość obszaru kadr i płac
- znajomość prawa pracy
- znajomość przepisów podatkowych

Oferujemy

- Stabilne miejsce pracy ukierunkowane na długofalową współpracę, bardzo dobre warunki pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zdobywanie doświadczenia w branży księgowej