Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. przetwarzania danych

Lublin

, PM CONSULTING

Specjalista ds. przetwarzania danych
Lublin

Opis stanowiska

- ściąganie plików ze wskazanych źródeł (wskazane przez pracodawcę strony www)
- przetwarzanie ściągniętych plików w postaci przepisania danych z pobranych plików do formatki typu Excel otrzymanych od pracodawcy
- codzienne przesyłanie swojej wykonanej pracy w postaci wypełnionych formatek Excel na wskazany przez pracodawcę adres e-mail

Wymagania

- posiadanie własnego komputera, łącza internetowego, skrzynki mailowej oraz oprogramowania typu Excel i Acrobat Reader
- podstawowej znajomości obsługi komputera klasy PC
- podstawowej wiedzy z zakresu używania sieci Internet
- podstawowej wiedzy z zakresu programów typu Excel
- sumienności, samodyscypliny, dokładności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem

Oferujemy

- wynagrodzenie od 2220pln netto do nie ma górnego limitu (przy pracy 8h dziennie, 6 dni w tygodniu realne wynagrodzenie to 3560pln netto miesięcznie)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło
- elastyczne godziny pracy i dowolność miejsca pracy - sam decydujesz ile pracujesz, gdzie i kiedy na przykład w domu w godzinach przez Ciebie wybranych
- brak nadzoru i podległości służbowej - pracujesz sam na siebie, nikt nad Tobą nie stoi i nie mówi co masz robić i kiedy
- dla najlepszych możliwość dofinansowania zewnętrznych szkoleń w wymiarze do 80% oraz dodatkowe gratyfikacje finansowe w postaci premii