Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Strzelno
    (59-930)

Praca na stanowisku Kasjer/sprzedawca

Strzelno

, Twój Market

Kasjer/sprzedawca
Strzelno

Opis stanowiska

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów,
dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie,
bieżąca obsługa klientów.

Wymagania

komunikatywność,
punktualność,
uczciwość,
umiejętność pracy w zespole,
motywacja do pracy,
odpowiedzialność i zaangażowanie,
doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

pracę na pełen lub niepełen etat pracy w zależności od Twoich potrzeb,
umowę o pracę,
możliwość awansu,
pracę blisko domu,
elastyczne godziny pracy,
pracę w zgranym zespole,
stabilność zatrudnienia,
dbamy o to, żeby praca przynosiła satysfakcję, niezależnie od zajmowanego stanowiska.