Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Mikołów
    (43-190)

Praca na stanowisku Zastępca Głównego Księgowego

Mikołów

, Talent Partners

Zastępca Głównego Księgowego
Mikołów

Opis stanowiska

• wsparcie Głównego Księgowego w realizacji zadań,
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych,
• kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
• współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy, kontrahentami, urzędami,
• przygotowywanie analiz i kalkulacji dla zarządu,
• raportowanie.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość),
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,
• dobra znajomość standardów rachunkowości,
• wiedza z zakresu pełnej księgowości,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność zarządzania pracownikami,
• zdolności analityczne,
• dokładność, skrupulatność,
• odpowiedzialność.

Oferujemy

• pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
• przyjazną atmosferę.