Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent Inżyniera Budowy (farmy wiatrowe)

Warszawa

, P.U. JAREX Sp. z o.o.

Asystent Inżyniera Budowy (farmy wiatrowe)
Warszawa

Opis stanowiska

• Udział w przygotowywaniu przedmiarów robót i rozliczeń;
• Przygotowywanie zapytań ofertowych;
• Redagowanie pism;
• Kompletowanie dokumentacji;
• Realizację bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura budowy;
• Wspomaganie Kierownika, Inżyniera projektu w prowadzeniu inwestycji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym lub w trakcie studiów;
• Umiejętność posługiwania się ze zrozumieniem dokumentacją projektową;
• Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);
• Umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami;
• Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
• Prawo jazdy kat. B;
• Mile widziane aktualne uprawnienia SEP "E" i "D";
• Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
Niezbędne narzędzia pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień.