Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji - monter

Jelcz-Laskowice

, Manpower

Pracownik produkcji - monter

Opis stanowiska

• Praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
• Obsługa maszyn i urządzeń
• Kontrola jakości wytwarzanych produktów

Wymagania

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej (pn-pt)
• Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zadań
• Motywacja do pracy i chęć rozwoju

Oferujemy

• Wynagrodzenie: minimum 3 360 zł brutto/mies. (3000 zł podstawa wynagrodzenia + premie miesięczne)
• Transport pracowniczy z wybranych miejscowości (Strzelin, Oława, Grodków, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław)
• Umowę o pracę od pierwszego dnia
• Wsparcie zgranego zespołu i szereg szkoleń podnoszących wkwalifikacje
• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie, imprezy okolicznościowe oraz rodzinne a także liczne konkursy dla pracowników i wiele innych