Branża

  • Media / Rozrywka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Sekretarz Redakcji

Gdańsk

, Via Medica

Sekretarz Redakcji
Gdańsk

Opis stanowiska

Wykonywanie prac administracyjnych (obsługa umów, rozliczenia i in.)
Wsparcie procesu wydawniczego polegające na wykonywaniu prac związanych z elektronicznym system obsługi manuskryptów głównie z zakresie czasopism anglojęzycznych (firma zapewnia szkolenie)
Prowadzenie czasopism anglojęzycznych
Prowadzenie korespondencji (również w języku angielskim)
Wykonywanie bieżących tłumaczeń na potrzeby firmy (nie dotyczy tłumaczeń specjalistycznych)
Wykonywanie korekty obcojęzycznej
Weryfikacja poprawności języka angielskiego w materiałach redakcji

Wymagania

Wykształcenia wyższego humanistycznego - filologia angielska
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
Dobrej znajomości programu Word
Terminowej realizacji zadań

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 25 lat pozycji na rynku
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Karty Multisport