Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chwaszczyno
    (80-209)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji (praca lekka)

Chwaszczyno

, Exposite

Pracownik produkcji (praca lekka)
Chwaszczyno

Opis stanowiska

lekka praca przy montowaniu, składaniu, sklejaniu oraz pakowaniu elementów reklamowych.

Wymagania

sprawność manualna,
umiejętność utrzymywania wysokiego tempa pracy,
dokładność i rzetelność,
dbałość o jakość wykonywanej pracy,
umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy

zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do posiadanych umiejętności,
możliwość rozwoju zawodowego ,udział w szkoleniach,
dobrą atmosferę w pracy