Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży

Sopot

, OCEANIC S.A.

Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży
Sopot

Opis stanowiska

wspieranie działu Marek Własnych w realizacji celów sprzedażowych
procesowanie bieżących projektów działu
przygotowanie raportów i prezentacji
obsługa administracyjna działu, przygotowanie próbek handlowych
wprowadzanie danych do systemu
komunikacja z klientami polsko i angielsko-języcznymi

Wymagania

łatwość komunikacji w języku polskim i angielskim (B2/C1)
wysoka kultura osobista
mile widziane doświadczenie na stanowiskach administracyjnych
dobra znajomość pakietu MS Office (excel, power point, word)
czynne prawo jazdy kategorii B
gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicą
umiejętność wyciągania wniosków, analitycznego myślenia
inicjatywa i dynamika w działaniu
zaangażowanie, odpowiedzialność, systematyczność i komunikatywność

Oferujemy

umowę o pracę
prywatną opiekę medyczną LUXMED
dofinansowanie do karty Multisport
ubezpieczenie grupowe
pakiet świadczeń socjalnych
zniżkę pracowniczą na wszystkie produkty oferowane przez Grupę OCEANIC S.A.