Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dział sprzedaży nowych samochodów

Konin

, Auto Centrum Lis Sp. j.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY dział sprzedaży nowych samochodów
Konin

Opis stanowiska

pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów
budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami
analiza potrzeb klientów i dostosowanie oferowanych produktów
obsługa całego procesu sprzedaży w tym przygotowanie dokumentacji handlowej wg. obowiązujących standardów i procedur,
dbałość o jakość wykonywanej pracy
realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

wykształcenie min średnie
otwartość i komunikatywność
wysoka kultura osobista - sumienność i zaangażowanie w pracę
dyspozycyjność -skuteczność w osiąganiu celów
orientacja na potrzeby klienta
prawo jazdy kat. B
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

stale zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz system szkoleń
bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
niezbędne narzędzia pracy
rozwój zawodowy