Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Koło
    (24-335)

Praca na stanowisku Lider Magazynu

Koło

, matrix polymers

Lider Magazynu
Koło

Opis stanowiska

Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z procedurami
Prowadzenie wymaganej dokumentacji
Rozładunek oraz załadunek transportów samochodowych
Zarządzanie podległymi pracownikami
Przyjmowanie i wydawanie przesyłek kurierskich
Kompletowanie zleceń wysyłkowych oraz produkcyjnych
Zamawianie artykułów magazynowo - produkcyjnych
Kontrola stanów magazynowych - inwentura
Dbanie o porządek i zachowanie przepisów BHP na obszarze magazynu

Wymagania

­Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Uprawnienia na wózki widłowe
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Umiejętność organizacji pracy swojej jak i zespołu podległych pracowników
Sumienność i zaangażowanie w pracę
Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przetwarzane będą tylko na potrzeby trwającej rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).