Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Suwałki
    (16-400)

Praca na stanowisku Bankowy Doradca Klienta

Suwałki

, Nest Bank

Bankowy Doradca Klienta
Suwałki

Opis stanowiska

•Obsługa operacyjna klientów banku,
•sprzedaż produktów bankowych,
•pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi trwałych relacji.

Wymagania

•doświadczenie w obsłudze klienta,
•umiejętność budowania długofalowych relacji,
•wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
•komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
•preferowane wykształcenie wyższe,
•Prawo jazdy B.

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
•bardzo atrakcyjny system wynagradzania, system premiowy i system nagród,
•pakiet bezpłatnych profesjonalnych szkoleń, w tym szkolenie przygotowawcze,
•możliwość rozwoju zawodowego,
•przyjazna atmosfera pracy.