Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Złotów
    (55-106)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Złotów

, Adreams

Doradca Klienta
Złotów

Opis stanowiska

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:
- Realizować oczekiwane cele sprzedażowe
- Dbać o rzetelną Obsługę Klienta
- Kompleksowo doradzać w zakresie oferowanego sprzętu

Wymagania

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?
Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?

Dołącz do najlepszych!

Oferujemy

NA START OTRZYMASZ:
- Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę
- Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
- Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie
- Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim